Strona główna
O firmie
Aktualności
Usługi księgowe
Kadry i płace
Doradztwo
Wynajem
Kontakt
   
 Firma  C&L Immobilien Sp. z o.o. istnieje od 2007 roku.  Zajmujemy się doradztwem biznesowym oraz ekonomiczno- finansowym i w jego ramach prowadzimy biuro rachunkowe. Osoby , które zatrudniamy i z którymi współpracujemy posiadają  wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rozliczeń podatkowych. Pozwoliło to nam na wypracowanie skutecznych metod "poruszania się" w ciągle zmieniających się przepisach prawa podatkowego. Co gwarantuje rzetelne i fachowe wykonywanie powierzonych nam zadań.

Od początku naszym celem jest kompleksowa obsługa mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego świadczymy pełen zakres usług związany z prowadzeniem ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz sprawi pracowniczych.

Mogą być Państwo pewni, że powierzając nam prowadzenie zarówno ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, kadr czy płac spotkacie się z w pełni profesjonalnym podejściem ze strony pracowników naszego biura rachunkowego.

Obok prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradzamy i czynnie uczestniczymy w procesach inwestycyjnych, negocjacjach handlowych oraz w zakresie zarządzania firmą, również w zakresie produkcji i związanych z tym procesów oraz rozliczeń. W Zarządzie naszej spółki jest osoba posiadająca państwową licencje na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 Zajmujemy się również wynajmem nieruchomości własnych. Posiadamy w swoich zasobach nowoczesny obiekt magazynowo przemysłowy, w którym możemy wynająć powierzchnie dla celów magazynowo produkcyjnych. jest tworzona treść tej sekcji. Aby utrzymać wysoki standard naszych usług, potrzebujemy trochę więcej czasu. Prosimy o ponowne odwiedziny. Dziękujemy za zainteresowanie!